Categories
BLOG

thank you for pot smoking poster

Odznak THANK YOU FOR POT SMOKING

Vernostný program

Vážime si vašu vernosť a ako dôkaz sme pripravili vernostný program len pre vás! Ušetrite peniaze z vašej objednávky – čitajte ďalej ako vernostný program funguje a pozor, aby vám nič dôležité neušlo.

Zarábajte s našim vernostným programom a ušetrite na ďalšej objednávke.

  • vernostný program je určený len pre zákazníkov, ktorí sú prihlásení k odberu nášho newsletteru
  • z každej objednávky dostanete 10 % naspäť. Napríklad, ak u nás nakúpite za 50€, tak dostanete 5€ naspäť

Príbuzné kategórie
Kontakt

Europosters, s.r.o.

+420 777 33 44 55

Sledujte nás na @posters.cz
Decorate your life!

S Posters.sk sme na trhu už od roku 1999 a postupom času sme sa stali jedným z najväčších predajcov plagátov, fototapiet a obrazov na stenu. V súčasnej dobe spolupracujeme s maliari, fotografmi a grafickými dizajnérmi z celej Európy. V našej ponuke nájdete nádherné obrazové reprodukcie známych umelcov, ale aj predstaviteľov súčasného umenia, ktorí ešte neboli objavení. Radi vám vytlačíme aj vlastné fotografie a na vaše želanie zarámujeme do kvalitných rámov! Bytový dizajn priamo milujeme, ale nezabúdame ani na geekov a milovníkov hudby, pre ktorých neustále rozširujeme ponuku filmových a hudobných plagátov, hrnčekov, figúrok, tričiek a iných licencovaných merchandise darčekov.

© 1999 – 2020 Europosters. Všetky práva vyhradené.

Chceli by ste 10% zľavu na vašu objednávku?
Sledujte nás na sociálních sítích:

KÚPTE 3 + 1 zadarmo

Objednajte si ktorékoľvek 4 plagáty na našom webe a zaplatťe len za 3!

Táto špeciálna ponuka sa vám zobrazí automaticky vo vašom nákupnom košíku, kde sa cena jedného z vami vybraných plagátov odpočíta z celkovej ceny všetkých štyroch plagátov – najlacnejší plagát bude odpočítaný z celkovej sumy. Špeciálna ponuka KÚPTE 3+1 ZADARMO platí rovnako, keď si kúpite 8 alebo 12 produktov. Dostanete 6+2 alebo 12+4 plagáty zadarmo.

Ponuka KÚPTE 3+1 ZADARMO sa vzťahuje na:

  • Plagáty – maxi, mini, úzke, na dvere, panorámy, 3D, XXL, metalické
  • reprodukcie

Pozn.: Ponuka KÚPTE 3+1 ZADARMO platí na vyššie uvedené produkty aj keď sú v zľave.

Odznak THANK YOU FOR POT SMOKING Vernostný program Vážime si vašu vernosť a ako dôkaz sme pripravili vernostný program len pre vás! Ušetrite peniaze z vašej objednávky – čitajte ďalej ako ]]>